Na pierwszym planie mistrzostw były oczywiście zmagania singlowe, ale turnieje gier podwójnych oraz mikstowy, był równie interesujące i emocjonujące.

W deblu chłopców najlepsi okazali się zawodnicy, którzy w grze pojedynczej nie zdobyli medalu. Piort Kusiewicz i Marcel Politowicz po zaciętym meczu, zakończonym super tie-breakiem, pokonali głównych faworytów – Aleksandra Orlikowskiego i Maksa Kaśnikowskiego. Po brązowe medale sięgnęły pary – Kielan/Szajrych oraz Pawlak/Taczała.

Finał gry podwójnej dziewcząt także był „na styku”, a o zwycięstwie zdecydowała dosłownie jedna piłka. Aleksandra Wierzbowska i Zuzanna Szczepańska wygrały 12-10 w super tie-breaku z duetem Rozalia Gruszczyńska/Alicja Formella. Trzecie miejsca zajęły pary – Gołaś/Gustowska i Bartusek/Duhl.

Wisienką na torcie był finał turnieju gier mieszanych, oczywiście rozstrzygnięty po… super te-breaku! Zwyciężyła go para Laura Duhl/Szymon Kielan, która w pokonanym polu zostawiła duet

Zuzanna Szczepańska/Dawid Wiśniewski. Wynik 7:5, 6:7(4), 11-9 mówi sam za siebie. Emocje do ostatniej piłki! Brązowe medale zawisły na szyjach Oriany Grott, która grała w parze z Maksem Kaśnikowskim oraz Leny Takmadżan i Zoltana Szabo.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim medalistom. Liczymy, że w przyszłości będą sięgać po tytuły w rozgrywkach ATP i WTA.